(İMDB: 4.1 ) Sharon Stone ve Billy Zaneden Heyecan Verici Bir Aksiyon! Hırslı bir gazeteci olan Sofie, yasadışı göç sorunuyla savaşıyormuş gibi gözükürken, gizliden gizliye bu olayın perde arkasında çalışan yozlaşmış politikacıları teker teker halka açıklamaya verir. Sofienin amacına ulaşmasını engellemeye çalışan kimliği belirsiz bir grup kardeşi Aaronu kaçırır. Sofie, kardeşinin hayatta olup olmadığından habersiz bir şekilde şiddet, suç ve insan kaçırma olaylarının sürekli yaşandığı tehlikelerle dolu Amerika / Meksika sınırında kayıp kardeşini aramaya başlar. ( Yapım : 2012 / Amerika Tür : Suç, Gerilim Süre : 96 dakika Yönetmen : Gabriela Tagliavini Senaryo : Don Fiebiger, Amy Kolquist Görüntü Yönetmeni : Andrew Strahorn Müzik : Emilio Kauderer, Sebastian Kauderer A.K.A : Border Run, The Mule, Suç Sınırı Oyuncular : Sharon Stone, Billy Zane, Rosemberg Salgado, Miguel Rodarte, Giovanna Zacarías, Olga Segura, Manolo Cardona, Gilmer Bejarano, Sevestino Salazar, Promise LaMarco, Christel Edwards, Frank Gerrish, Celesta Hodge, Shona Kay, Joshua Larsen ) İyi seyirler filmifullizle2.com

5 sene önce eklendi.

2012, Gerilim, Suç, Türkçe Dublaj, Yabancı

, , , , , ,

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 10 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • @135820

  Aslına bakarsan içindeki kötülük o kadar büyükki bunu dışa vurmak zorunda kalıyorsun. Evet 60 lıkların oyanayacağı filmler var ama bu filmler değil zaten filmin yeterince kötü olması o kadının kötü performansı yüzünden. Yaşlılarla bi zorum yok başımın üstüne yerleri var fakat temel iç güdü gibi bir filmde oynayan birinede saygı duyacak değilim. Acını anlıyorum ama inan yüzüme bakılmasını istesem sokağa çıkarım bazı salaklar gibi film sitelerinde çevre edinmek yada ilişki aramak istesem filme değil kişilere yazarım.
  Tavsiyeni kendine sakla aklına ihtiyacım olduğu gün ötenazi için hastaneye başvururum sen kim bana akıl vermek kim.

 • Arkadaşlar bir filmin çekilmesi hazırlanışı uzun emekler sonucu ortaya çıkıyor.Emeğege saygı gösterelim filmi izlemedim saçma demişsiniz daha saygın bir üslupla sadece beğenmedim yada şöyle olmalıydı gibi düşüncelerinizi yazabilirdiniz.Filmler hazırlanmadan önce düşünülür.Yönetmen nasıl bir film yapsamda 1 bumara olsam yada çok beğenilse der.Lütfen saygı,saygı..

 • Basit bütçe ile yapılmış değersiz bir film 10 üzerinden 1,5

 • sacma cok basıt

 • ne olmuş yani, film çevirmek için illa 18 lik mi olmak gerekiyor, 60′ lıkların mutlaka mezar bekçiliği mi yapması gerekiyor. biraz terbiye takının da öyle yorum yapmaya kalkışın buralarda, bir gün 60 lık olduğunuzda değil saygı göstermek suratınıza bile bakmezlar bu kabalıkla..

 • resmen zaman kaybı resmen sakın ızlemeyın lanet olsun

 • zaman kaybı

 • izlemek istediğim en saçma film bu olsa gerek.

 • guzelmiş beğendim

 • Afedersiniz ama çıkaracak gazı yok üşenmemiş 60ında aksiyon filmi çekmiş.