İMDB: 7.6 ( 5.202 kişi oy kullanmıştır. ) John F. Kennedy'nin suikastinden sonra Lyndon B. Johnson'ın seçimi kazanması ve ilk senesinde yaşadıklarını konu ediyor. Yapımda Bryan Cranston Lyndon B. Johnson rolüyle karşımıza çıkarken, Anthony Mackie de Martin Luther King Jr rolüyle yer alıyor. İyi seyirler filmifullizle2.com

2 sene önce eklendi.

2016, Biyografi, Dram, imdb 7+, Tarih, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 16 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Filmi eleştirin kardeşim. Gidin 2 gramlık tarih bilginizi başka yerde yazın. “Atatürk” ise adı üzerinde! sizin noktanız kendi çapınızı temsil eder!

 • Atatürk doğanın sadece bu ülkeye değil tüm insanlığa nimetidir. Var olan en büyük liderdir. NOKTA..

 • EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK

 • savaştığımız düşmanlarımızı güya yendiğimiz halde, alfabesini, anayasasını, kılık kıyafetini, yönetim sistemini vede on Türkiye kadar ülkeyi hibe etmeyi bir kenara bırak lozon ile gelecek nesilleride 100 yıl esir edin. biz nasıl savaş kazandık. şöyle düşünün;
  ingiltere ile suidi arabistan savaşa girsin savaşı ingiltere kazandığı halde suudi arabistan anayasasını kabul etsin, alfabesini kabul etsin, bütün ingilizler çarşaf vb giysin ingiltere ülkenin dörtte üçünü suudi arabistan’a versin, köprüleri yeraltı kaynaklarını boğazlarını hipotek etsin ve sonra ingilizler çıkıp savaşı kazandık diye sevinsinler.
  kimi kandırıyorsunuz kardeşim. arkadaşın biri çıkmış saygı duymak zorundasın diyor. kime niçin saygı duymak zorundayım. sen kendini kandırabilirsin ama ben kendimi kandırmak istemiyorum sen kime istersen saygı duy. beni kandıran ve bir gecede alfabeyi değiştirerek bütün halkı cahil bırakan birine saygı duymam. saygılar.

 • atatürkün şimdikinden farkı
  kullanılmadı, aldatılmadı, ihanet etmedi.
  kaddafinin son günleri!
  NOKTA

 • Elif hanım bu ülkede herkes Atatürke saygı duymak zorunda ama kimse sevmek zorunda değil…bunu artık idrak etseniz iyi olur…burada gelmiş Abdülhamit hanı gömüyorsunuz ancak birisi atatürke laf etse esip gürlersiniz…Abdülhamiti sevmek zorunda değilsiniz ancak saygı duymak zorundasınız…

 • bal şerbet varken herkes sürer sefayı… mesele ekmeği olmayan halka özgürlüğün daha lezzetli olduğunu idrak ettirmekte… evet ülkede Atatürk den başka büyük lider olmadı… Abdulhamit han ı kast ediyorsanız, önemli proje yapmak elbet marifet.. yada uçuk fiyatlı köprülerle, duble 50km/hız sınırlı duble işe yaramaz yolları ? kafası çalışmayan adama ne anlatılır ki???? sadece şunu -ezberle- ‘öğren demiyorum (idrak yolların sorunlu)’ asıl marifet koca anadoluyu yüreklendirmek, benliğini fark ettirmek de..

 • ATATÜRK te diğer osmanlı padişahlarıda büyük liderler. ATATÜRK yüce değildir. ATATÜRK çok zeki,ileri görüşlü ve savaş stratejilerinde üstün görüşlere sahip bir liderdi.Bir insanın yüce olması için allah katında manevi değerlere sahip olması gerekli. Atatürk üstün özellikleri dışında bizler gibi alelade bir insandır. Vatanımızın bu günkü durumuna gelmesinde çok emeği olduğu için, vatan için ölen ve gazi olan insanlar kadar değerli benim için.Şehit ve gazilerimize duyduğum minnet kadardır ATATÜRK’e duyduğum minnet.

 • Bizim tarihimiz Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bu yana değildir.Sizi bilmemde, bizim Türk tarihinin en büyük kahramanları Osmanlı İmparatorluğunda tahta çıkmış padişahlar ve Osmanlıdan önce tahta cıkmış Türk Devlet hanlarıdır.

 • @fuat

  Atatürk dışında bu ülkeye gelen hiçbir lider, dağılmış bir milleti küllerinden yeniden doğarcasına ayağa kaldırıp bu çapta bir askeri başarı ile ülkeyi düşman kuvvetlerinden kurtarmadı.

  Cumhuriyeti ilan etmedi,
  Eğitim ve öğretimi birleştirmedi,
  Kılık, kıyafet, takvim, saat ve ölçülerde devrim getirmedi,
  Medeni Kanunu’nu çıkarmadı,
  Türk kadınını medeni ve siyasi haklarına kavuşturmadı,
  Medreseleri kapatmadı,
  Harf Devrimini başlatmadı,
  Teknoloji ve güzel sanatlarda yenilikler getirmedi,
  Soyadı Kanunu’nu getirmedi mesela onun dışında hiçbir lider,
  Ne bileyim, Laiklik ilkesini getirmedi.

  Hadi onu geçtik, hiçbir lider dağılmış bir imparatorluğun akabinde itilaf devletlerinin kuşatmış olduğu bir halkı, sadece on senede önce muhasır medeniyetler seviyesine oradan da göklere çıkarmadı. Avrupa, Amerika şöyle dursun, o devirde hiçbir ülke Türkiye’de yaşanan gelişime ve medeniyete nail olamadı.

  Dünyaca ünlü liderlerin adından ve yaptıklarından övgüyle bahsettikleri, örnek aldıkları, kitabını okudukları, inkilaplarını benimsedikleri başka bir lider olmadı mesela.

  Örneğin UNESCO, başka hiçbir lideri, “Atatürk ululararası anlayış, işbirliği, barış yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir inkılapçı, sömürgecilik ve yayılmacılığa karşı savaşan ilk önder, insan haklarına saygılı, dünya barışının öncüsü, bütün yaşamı boyunca insanlar arasında renk, dil, din, ırk ayırımı göstermeyen, eşi olmayan devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu.” şeklinde tanımlamadı.

  Başka hiçbir lider TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ni kurmadı mesela…

  Evet, büyük liderler deldi fakat Atatürk’ten başka onun kadar büyük, yüce ve muhteşem bir lider daha gelmedi.

 • atatürkten başka.büyük bir lider yoktu zaten bu ülkede dimi.filimden soğuttun bu yorumla…bilgin iki izzleme linki de hata veriyor açılmıyor film.

 • METİN Arkadaşımızın yaptığı yoruma 20/8 beğeni ve red verilmiş.. O 8 karaktersize ithafen ve hitaben Ajdar’dan Çikita ‘muz’ parçasını armağan ediyorum.. ♫♥

 • BU FİLMİ İZLEDİKTEN SONRA ATATÜRK’ÜN NE KADAR BÜYÜK BİR LİDER VE DEVLET ADAMI OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA ANLAMIŞ OLDUM. FİLME GELİNCE BİYOGRAFİ VE DRAM KATEGORİSİNDE OLDUĞU UNUTULMAMALI,BEKLENTİYİ YÜKSEK TUTMAMALISINIZ..

 • fenaaaaaa sürükleyici

 • sonuna kadar izle diye okuyup sonuna kadar izledim 😀

 • güzel anlamlı filmdi : )))