İMDB: 4.6 ( 9.629 kişi oy kullanmıştır. ) 2020’de; dünyanın en büyük robot şirketi olan VA Industries’in CEO’su Elias van Dorne (John Cusack), en güçlü icadı sayılan ve tüm savaşları sona erdirecek şekilde tasarlanan süper bilgisayar Kronos’u tanıttı. Kronos çevrimiçi olduğunda; insanlığın, kendisi ve dünya barışı için en büyük tehdit olduğunu ve dünyayı insanın “enfeksiyon” undan kurtarmaya yönelik dünya çapında bir robot saldırısı başlattığını tespit eder. 97 yıl sonra küçük bir insan grubu canlı kalır. Genç oğlan Andrew (Julian Schaffner) ve genç kız Calia (Jeannine Wacker); robot zulmünden korkmadan, insanlığın var olduğu söylenen yeni bir dünyaya ulaşmak için olası bir ittifak oluşturur. Ancak; bu dünya gerçekten var mı ve öğrenecek kadar uzun yaşayacaklar mı? İyi seyirler filmifullizle2.com

8 ay önce eklendi.

2017, Bilim Kurgu, Türkçe Altyazılı, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 5 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • bunca zaman nasıl gözden kaçırmışım. matrix tadında bir film di. coook begendimmmmm!

 • Tek gözlü adam Deccal’i temsil ediyor. Bu yabancıların filmlerinin %90’ında büyük güçlerin yapmak istedikleri,yapacakları ve hayal ettikleri yer alıyor.

  Yasin suresi vardır Kur’anda bilirsiniz, Yâsîn VeI Kur’ân-iI hakîm şeklinde devam eder. Buradaki surede geçen isim YASİN ismi değildir farklı bir anlam vardır.

  SİNgularity
  ya SİN = Sin insanlarına sesleniyor.

  Singularityciler gerçekten vardır, Allah’ın verdiği tüm fiziki güzel şeyleri kötüleyip biz daha iyisini yaparız diyen haşa Allah’a kafa tutan bir topluluktur.

  Uyanık olmalıyız, film olarak izledikten sonra bu filmlerin içerisinde ne mesaj veriliyor bilmemiz lazım.

  — Saygılar..
  — Anonymous

 • Berbat ötesi bir film. On yaşında bir çocuk bile bu kadar saçmalamayı beceremezdi. Hani sanki bahse girmişler bak bu filmi bile beğenen birileri çıkacak diye.

 • Ben filmi çok beğendim. Hem görsellik açısından, hem felsefe açısından çok güzel bir film. Filmdeki yardımcı şahısın karakteristik yetersizliği ve yanlış seçimleri hoşuma gitmedi. Ayrıca filmin sonunda mantık hatası var. Spoiler olmasın diye söylemeyeceğim fakat filmin açıklamasında belirttiği gibi 97 yıl içinde olan ile sonrasında olmuş olan pekte mantıklı gelmedi. Yani çok kısa sürede çok şey gelişmiş. Filmin ikincisi izlemeyi isterdim doğrusu. Dizisi falan da yapılsa hoş olurmuş çünkü gerçekten felsefesi çok güzel ve konusu da öyle.

 • sıkıcı, durağan