Fragman Tek Parça OP


İMDB: 6.1 ( 2 ödül & 2 ödül adaylığı. ) Dramatik bir film olan 'Knight of Cups' gerçek aşk arayışına odaklanıyor. İngiliz aktör Christian Bale tarafından canlandırılan başkarakter Rick, kusursuz gerçek aşkın peşinden koşarken sadece bu aşkın uyandırabileceği büyülü hisleri yaşamayı amaçlıyor. Bu arayış tutku dolu bir aşk üçgeninin içinde fazlasıyla hayat buluyor. Suskun geçen sinema kariyerinde 'The Thin Red Line', 'Badlands', 'The New World' ve 'The Tree of Life' gibi unutulmaz başyapıtlara imzasını atan Amerikan yönetmen Terrence Mallick'in sıradaki projelerinden olan film, diğer filmlerinden aşina olduğumuz insan olma, ölüm ve aşk gibi temaları yoğun bir şekilde işliyor. Filmin birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kastında ise Natalie Portman, Christian Bale, Cate Blanchett ve Antonio Banderas'ı görebilmek mümkün. İyi seyirler filmifullizle2.com

3 sene önce eklendi.

2015, Dram, Romantik, Türkçe Altyazılı, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 8 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Şımarık, zengin bir adamın sözde hayatın anlamını araması… Aç bir kitap oku, bir şeye katıl… Evet, sadece bakıyor ama lafa gelince onu isterim bunu isterim…teşekkürler bilginoşka…

  • siteden üyelik alabilsek
    yorumları bu üyelere göre değerlendirsek güzel olurdu

  • sadece ağaca bakarak ödül kazanan film örneği

  • Hani bazı filmler olur ya izlersin de hiçbir şey anlamazsın, aklın karmakarışık olur, ne izledim ya ben az önce dersin. İşte öyle bir film bu— diye bi yorum yazmış arkadaş ben izlemiyorum.

  • filmi Nathalie Portman ın hatrına izledim. filmde 5 dk ya var ya yok. kötü değildi ama çok karanlık ve derin duygular içeren bir film olmuş haliyle biraz sıkılabilirsiniz.

  • sevgili bilgin,izlemeden önce yorumlara bakmak kaçınılmaz fakat buna bir standart getirmelisin artık.. yaş ve eğitim düzeyi gibi..

  • o kadar saçma ve enteresan bi film ki sıkıcı mı desem filozofik takılmışlar mı desem ne desem bilemedim. imdb de bu puanı oynayan oyuncalara vermiş bence ayıp olmasın diye. başka bir film varsa aklınızda durmayın kaçın bence bu filmden 🙂 benim gibi belki bir yere varır diye iki saatinizi heba etmeyin.

  • Hani bazı filmler olur ya izlersin de hiçbir şey anlamazsın, aklın karmakarışık olur, ne izledim ya ben az önce dersin. İşte öyle bir film bu.