İMDB: 6.3 Tıp fakültesinden mezun olur olmaz Lucie ile evlenen Paul hayatı boyunca yaptığı seçimleri sorgulamadan yaşayan saygıdeğer bir cerrahtır. Karısı Lucie ise kendi kariyerini, iyi bir beyin cerrahı olan kocasının bu temposuna uyum sağlayabilmek için bir kenara bırakır. Paul da her zaman karısına karşı çok sadık ve iş arkadaşları tarafından hep saygı gören birisidir ve iyi bir oğulları, sevimli bir yuvaları vardır. Ama şimdi, hayatının sonbaharında, tüm bunları tehdit eden bir şey ortaya çıkar. Her şey Paul’un genç ve gizemli Lou’yla tanışmasıyla başlar. Ofisine ve evine her gün güller gönderilirken, Paul, Lou’nun kendisini gözetlediğini düşünür ama yine de onunla yaşayacağı tehlikeli ve belirsiz ilişkinin cazibesine kapılır. Lou’nun duygusal zerafetiyle, gizemiyle ve nezaketiyle büyülenen Paul sonunda, karanlık bir komplonun hedefi olabileceğini anlar. İyi seyirler filmifullizle2.com

4 sene önce eklendi.

2013, Dram, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 12 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Senaryoyu iki ortaSından bi ucundan oynamışlar

 • Izlesemmi yorumlarda şarki one cikiyor merak ettim

 • Izlesemmi yorumlarda şarki one cikiyor merak ettim

 • harika çok beğendim. hele kasetteki müzik bize benziyor du.

 • İzlenmesi gereken bir film.35 yaş üstüne özellikle öneriyorum.Batı insanının dört düşünüp,bir konuşma özelliğinden dolayı konuşma azmış gibi bir izlenim yaratıyor.

 • Son şarkı (filmin nihayetindeki listeden tespit ettim) : Comme un p’tit coquelicot

 • filmi izlemedim ama sonundaki parçayı dinledim beğendim mp3 olarak 96 bit kaydettim. Gayet güzel. Ud çalan Fransız Osmanlı kadını 🙂 gibi bir şeyler hayal ettim..

 • Sonundaki parça farklı ve bence de harika.
  1.bölümde söylenen (türü neyse) klasik parça da nefis.
  Film izlenmese de bunlar dinlenebilir.

 • kalasik bir faransız yapımı başroldeki oyuncuların yüzleri beyazperdeye aşina geriye ne yorum katıla bilinir entelektüel fransız geleneyi düşünmeyi ve film karelerini seyircinin tamamlamasına izin veren sahneler filim gibi film en önemlisi öyle abd yapımlarında başı sonu beli olan film sektorlerinden bir yapıt degil taze daha bizden hayatın içinden.

 • basit gibi görünen güzel bir film ve sonundaki şarkı muhteşem. bilen varsa paylaşsın….

 • Zaur seni mi kıracağım 🙂 1.bölümü bitirdim.
  Başrollerdeki kadın-erkek iki oyuncuyu beğenirim.
  Ama, şu fransız sineması bir kere beni şaşırtsın. Yok efendim; yine eksik-yarım diyaloglar ve duruma uymayan tavırlar (fransızlar gerçek hayatta da böyleler mi), gereksiz ve ilgisiz teferruat, alakasız sahne geçişleri, ne idiği anlaşılmayan sahneler vs… Bu filmde de var.
  Yavaş bir film. Mevzu 20.dakikada anlaşılıyor…
  Başladık, oyuncuların hatırına bitireyim bari!

 • Biri izlesin ve yorum yapsin artik)))