Filmlerde Takılma veya Donma;

Yüklenen Filmler Video paylaşım sitelerin de olduğu için filmin donması, takılması veya ağır ilerlemesi sunucu kaynaklı bir sorundur. Yani kısacası siteyle filmin donmasının, takılmasının hiç bir alakası yoktur, sonuçta bütün filmleri VK üzerinden izlemektesiniz. Böyle bir sorun olursa F5 ile tekrar başlatmak ve bilgisayarınızda başka bir işlem yapmamanız olmalıdır.

Sitedeki Hiç bir video açılmıyor neden?

Internet Download Manager ( IDM ) kullanıyorsanız videolar çalışmayabilir. Lütfen IDM yi kapatıp izlemeyi deneyin.

Video Player Gözükmüyor veya bütün filmlerde siyah ekran var veya hiç bir şey yok 🙂

İlk önce flash playerınızın güncel olduğundan emin olun. Eğer güncel ise ve daha önce bu siteden sorunsuz bir şekilde film izlediyseniz yapacağınız tek şey internet geçmişini yani eskiden girdiğiniz tüm siteleri silmek, muhtemelen sorun düzelecektir eğer video player güncel ise.

Açılmayan Filmler;

Şuan için Film lerin %95 çalışmaktadır. Fakat gözden kaçırdığım yada kontrol ettikten sonra silinmiş filmler olabilir, silinmiş olan filmlere en kısa sürede müdahale ederim. Böyle bir durumda yorum atarak filmi düzeltebilirmisiniz diye yorum bırakabilirsiniz( kimsenin yorumunu göz ardı etmem)..

Filmler deki seçenekler;

Sitede bulunan, özellikle son 1 yıldır farklı seçeneklerde alternatifler sunuyorum sizlere. Şuan sitede son 2 aydır, 3 farklı seçenecekten size uygun olan player ile filmleri izleyebilirsiniz. Film silinmiş olabilir diğer seçenecekler den rahatlıkla yarım kalan yada izlemeyediğiniz filmi izleyebilirisiniz. ( Lütfen VK dan silinen filmleri, tekrar VK olarak yüklememi istemeyiniz. ) ( Bu tarz yorumlar ONAYLANMAZ )

Yarıda Kesilen veya Hemen Dolan Videolar;

Filmleri kendi sunucumuza yüklemediğimiz için oluşan sorunlar bizimle ilgili değildir.. Fakat bazı videolarda yarıda kesilme veya hemen dolma olabilir.Böyle bir sorun olursa ilk yapacağınız şey sayfayı F5 tuşu ile tekrar yenileyip baştan açmak olmalı. Yine olmuyor ise internet geçmişini silip tekrar yenilemeniz veya başka tarayıcı denemeniz olmalıdır. Tavsiye ettiğim tarayıcılar Mozilla Firefox veya Chrome tarayıcılarıdır.

Yorum larda uymanız gereken ”KURALLAR”

1. Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi içeren yorumlar ONAYLANMAZ

2. Hangi FİLM olursa olsun VİZYONDA olan yada OLMAYAN ”Film isteği” yazan yorumlar ONAYLANMAZ

3. İmla kurallarına uymayan, yorumlar yazmaktan kaçının. ” Sitemiz bir çok ülkeden takip ediliyor” Bu yüzden sitedeki tüm yorumların imla kurallarına uygun olması imkansız hale geliyor. Sebebi ”Azerbaycan, Bulgaristan, Almanya, Kıbrıs, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İtalya, İsviçre” gibi ülkeler de yaşayan kullanıcılarımız isteseler bile ”Türkçe” kelimeler yazmak’ ta zorlanıyor. Klavyelerin de karakterler olamayabiliyor yada başka sorunlar.

4. ”Spoiler” Örneğin, bir sinema filminde senaryodaki dönüm noktalarının ya da şaşırtıcı sonun henüz izlenmeden öğrenilmesi, seyircinin filmden alacağı potansiyel zevki büyük oranda azaltır. Bu yüzden bu tip yazıların başına, filmi görmemiş olan insanların yanlışlıkla okuyup öğrenmesini engellemek amacıyla spoiler uyarı ibaresi koymanız gerekir. Aksi bir durumda yorumunuz ONAYLANMAZ

5. Yorumunuz yayınlanmadığı zaman lütfen şikayette bulunmayınız. Kurallara uyduğunuz zaman yorumunuz zaten onaylanacaktır. ( Film silinmiş ise, filmler de sorun varsa, altyazı kayması vs.. ) YORUMUNUZUNU ONAYLAMAMA GEREK YOKTUR. Ben zaten yorumu okurum ve sorunu en kısa sürede çözerim.

6. Filmlere kasıtlı olarak yazılan yorumlar; ( zaman kaybı, zamanı olan izlesin, beğenmedim, iğrenç ) Tarzı kısa ve anlamsız yazılan yorumlar ONAYLANMAZ.

7. Ne kadar beklediğiniz film olursa olsun ”Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj” Film ne zaman siteye eklenir diye SORMAYINIZ. CEVAP ALAMAZSINIZ ( FİLM ZATEN HAZIR OLDUĞU ZAMAN SİZLERİ BEKLETMEM HD OLARAK SUNARIM. ) ”SİNEMA ÇEKİMİ FİLM EKLEMİYORUM” Bu siteler eklemiş sen eklemedin, çok yavaşsın, tarzı söylemleri dikkate almam. Ben sırf filmi çok hızlı ekledim demek için İZLENMEYECEK DURUMDAKİ FİLMLERİ SİZE SUNMAM. ( 1080p,720p,480p,DVD ) KALİTESİ HARİCİN DE FİLM EKLEMİYORUM.

Son olarak sitede yazılan tüm yorumlar benim onayım dan geçer. Tek tek yorumlarınızı okuyorum, yorumlarınızın sitede yayınlanması 5 dakika da sürebilir 24 saatte.

filmifullizle2.com – @Bilgin