Fragman Tek Parça OP


İMDB: 7.0 Gabrielle, Williams sendromuna sahip, neşeyle parlayan 25 yaşındaki genç bir kadın. Genetik sendromu zihinsel gelişimini yavaşlatsa da, ona sıcakkanlılığını ve müzikal yeteneğini bahşediyor. Gabrielle bir bakım evinde arkadaşlarıyla birlikte kalıyor; aşkı Martin de burada yaşıyor. Ancak Martin ve Gabrielle birbirlerine karşı hissettiklerini fiziksel olarak da paylaşmak istediklerinde, içinde yaşadıkları evin kurallarına çarpı veriyorlar. Üstelik Martin’in annesi de olanlardan hoşnut görünmüyor. Gabrielle’in arzularıyla tanışması, onun bireysel bağımsızlık yolculuğunun da başlangıcı oluyor. Yumuşacık ve hayata dair ilham dolu bir film Gabrielle. Masumiyet, bağımsızlık ve cinsel özgürlük temaları arasında tatlı bir ritim ile dans ederken, yılın en ahenk dolu aşk hikayelerinden birini de anlatmış oluyor. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali kapsamında yer alan bu film Türkiye’de Şubat ayında vizyona girmiştir. İyi seyirler filmifullizle2.com

4 sene önce eklendi.

2013, Dram, Müzikal, Romantik, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 6 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • fena değil 🙂

 • film güzel

 • süper bir film di . sipastik olan iki insanin askini anlatiyo . ben merak ettim acaba oyuncular gercektek sipastik özürlülümüydü yoksa film geregi sipastik rolü mü oyniyolardi eger öyleyse OYUNCULARA BRAVO gercekten cok güzel oynamislar .

 • Güzel filmdi. Aşkı sevgiyi çok güzel işlemiş. Aksiyon arayanlar hiç açmasın bile film çok sade. Ama sonunu pek biyere bağlayamamışlar gibi geldi bana.
  zihinsel engelli olmak kadar o insanlarla yaşamak da zor Allah başa vermesin olana da yardım etsin diyelim.
  Bu arada @bilgin filmde çok cızırtı var özellikle şarkı söylenen kısımlarda

 • @bilgin kardesim birşey sorcam film VK ile yüklenmemiş ama merak ettim bu VK da video bazen başlamıyor, sorun bendemı yoksa genel mi ?

  • @ Mehmet TELEKOM kaynaklı bir sorun var geçmesini bekliyoruz.