İMDB: 5.6 Ev işlerinden, çocukların dertlerinden ve gündelik meselelerden bunalan 40'larındaki Juliette bir çıkış yolu aramaktadır. İyi seyirler filmifullizle2.com

4 sene önce eklendi.

2013, Dram, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 9 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • Filmi eşimle beraber seyrettim. -Düzgün insanları tenzih ederim- Erkeklerin kadınlara bakış açısını ve kadınların makus talihini çok net ifade etmiş. Baş roldeki bayan rolünü son derece iyi oynamış. Bana kalırsa 10 üzerinden 9’u fazlasıyla hak ediyor.

  Admin’e böyle güzel paylaşımları için çok teşekkür ediyorum..

 • Arkadaşlar filmin konusu, filmin olayı zaten hiçbirşey olmayacağı yönünde ve adeta “Kadının Adı Yok” başlığı altında bir film. İster avrupada olun ister Fransa’da erkek egemen bir iş hayatı ve kadınların rolleri var diyor film ve banliyöde yaşanan ikiyüzlü yaşamları, kadınların mutluluk pozları keserken temizlik hastası oluşunu görebiliyorsunuz.Çok güzel gibi görünen yaşamların ardındaki gerçekleri bizim için saydamlaştırıyor. Özellikle karısına destek çıkmayan fikirsel ve iş anlamında karısını yanlız bırakan adam, kadınları cinsiyet ayırımıyla küçük gören iş arkadaşı, hayatta hep birşeyler olacak değişecek diye bekledim hep uygun şartların oluşmasını bekledim olduğunda ise çok geçti yaşlanmıştım diyen büyükanneyi özellikle dinleyin.

  Yani kadınlar için değişen çok şey olmamış olmayacak, iyisi mi elimizdekilerin tadını çıkaralım, beklenti içinde olmak kötü birşey…Bir arkadaş demiş ya hiçbirşey olmuyor diye evet olmuyor ve de olmayacak frklı birşeyler olmuyor, isterseniz en iyi üniversiteden yüksek lisans yapın kadın hep ev hanımı hep anne olarak görülmek isteniyor birçok erkeğin düşüncesi bu diyor film. Filmde kadınların ince dertlerine dokunuşlar var, en gencinden en yaşlısına.

 • “ida” yazdığın yorumun içerdiği aşalağılamanın , kişiliğindeki tatmin edilememiş egodan kaynaklandığını farkedip, problemini çözebilmeni dilerim.Sıradan ve gündelik diye tabir ettiğin kadınlar bu yorumunu okusalar emin ol seni ilk gördükleri yerde linç ederlerdi.

 • Igrenc kesinlikle izlemeyin bir bayan olarak söylüyorum sacma sapan bir film…

 • beğenmedim.bir şeyler olacak mı derken film bitti.

 • Yalın ve gerçek..mutlaka izleyin.
  Bilgin bey çok teşekkür ederim.

 • bayanların izleyebileceği film,baylar şiddetle kaçın..emeğine sağlık bilgin…

 • ayyy nasıl izledim ben bunu yaa… :))) gündelik sıradan ev kadınlarının geçip giden günleri .. ne bu yanii

 • Super bir film….Kesinlikle herkesin izle semi gerekir…